Opis przeciwskazań

Przeciwwskazaniem do przedłużenia paznokci są ich wszelakie choroby zakaźne  m.in. grzybica paznokci, zakażenia bakteriami beztlenowymi (tzw.zielone paznokcie), drożdżyce, onycholiza (czyli stan,gdzie paznokieć oddziela się od swego łożyska), wszelkie stany zapalne w obrębie wału paznokciowego a także zakażenia w obrębie dłoni i paznokci, brodawczakiem ludzkim (tzw.kurzajki). Pomimo tego, iż możemy użyć jednorazowych rękawiczek i jednorazowego sprzętu, należy najpierw pozbyć się tego problemu u dermatologa. 

Nie powinno się zakładać tipsów w czasie : terapii hormonalnej, zażywania niektórych leków, gdy płytka paznokcia jest za tłusta, gdy występuje za duża wilgotność płytki, lub cierpi się na choroby paznokci. Ja zalecam najpierw wizytę u dermatologa, nie raz dermatolog wyrazi zgodę, ale nie raz najpierw należy wyleczyć chorobowe zmiany a dopiero później można zakładać tipsy.
 

Nie ma przeciwwskazań do przedłużania paznokci u osób chorujących na łuszczycę, gdyż wbrew powszechnym opiniom, nie jest to choroba zakaźna.

W przypadku chorób wiążących się ze słabą krzepliwością krwi (jak np.cukrzyca), należy zachować dalekoidącą ostrożność aby przypadkiem (choć nigdy nie powinno się to przydarzyć, nawet przy zdrowej osobie) nie zranić klienta.


Ostrożność nazleży także zachować, jeśli klient jest alergikiem.


JAK DBAĆ?


MANICURE HYBRYDOWY


CENNIK


PRZECIWSKAZANIA


Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery